استخدام پتروشیمی ها (استخدام جدید)

استخدام پتروشیمی ها (استخدام جدید)

استخدام پتروشیمی ها

اخبار و استخدام‌های پتروشیمی ها به محض اعلام توسط مراجع رسمی در این صفحه اطلاع رسانی میگردد. بدیهی میباشد شما با مراجعه روزانه به این صفحه می توانید علاوه بر مطالعه تمام اخبار و استخدام های پتروشیمی ها ، آشنایی با سوالات و منابع مطالعاتی استخدام پتروشیمی ها و منابع مصاحبه استخدامی، در جریان استخدام جدید نیز قرار بگیرید. در ادامه با کلیک بر روی هر لینک فهرست مطالب به بخش مربوطه هدایت میشوید.

خبر ۵ خرداد ۱۴۰۱- ثبت نام آزمون استخدامی ۴ شرکت پتروشیمی پارس جنوبی

شرکت های پتروپالایش کنگان، توسعه پتروشیمی کنگان، سروش مهستان عسلویه و نگین مهستان کنگان در منطقه پارس جنوبی (کنگان) در نظر دارند از بین متقاضیان مرد، نیروی مورد نظر خود را پس از کسب موفقیت در آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی، معاینات پزشکی، با انعقاد قرارداد طبق قانون کار مدت معین استخدام نمایند.

استخدام پتروشیمی ها (استخدام جدید)

خبر ۳ خرداد ۱۴۰۱- برگزاری آزمون استخدامی ۴ شرکت پتروشیمی پارس جنوبی

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس از برگزاری آزمون استخدامی شرکت‌های زیر مجموعه صندوق بازنشستگی نفت، از جمله شرکت‌های پتروپالایش کنگان، توسعه پتروشیمی کنگان، سروش مهستان عسلویه و نگین مهستان کنگان در منطقه پارس جنوبی خبر داد.

برگزاری آزمون استخدامی ۴ شرکت پتروشیمی پارس جنوبیبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز بوشهر، سخاوت اسدی افزود: نیروی انسانی مورد نیاز این شرکت‌ها از بین متقاضیان واجد شرایط در مقاطع تحصیلی دیپلم، فوق دیپلم، کارشناسی و کارشناسی ارشد پس از برگزاری آزمون کتبی، مصاحبه عمومی و تخصصی، معاینات پزشکی، با انعقاد قرارداد طبق قانون کار مدت معین تامین می‌شود.

وی گفت: ظرفیت جذب در این آزمون استخدامی بیش از ۲۰۰ نفر است که سهمیه جذب در مقاطع دیپلم و فوق دیپلم به صورت صد درصد بومی استان بوشهر و در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد به صورت حداقل جذب ۵۰ درصد نیروی بومی است.

مدیر عامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس افزود: تاریخ برگزاری این آزمون ۲۰ خرداد امسال است و اداره اشتغال سازمان منطقه ویژه پارس نظارت لازم برای جذب حداکثری نیروی بومی در آزمون استخدامی پتروشیمی را بر اساس ضوابط و مقررات انجام می‌دهد.

اسدی گفت: دفترچه آزمون در همین هفته منتشر می‌شود و نحوه ثبت نام این آزمون صرفا به صورت اینترنتی است که جزییات آن به اطلاع عموم می‌رسد؛ بنابراین کارجویان مراقب افراد سودجو به هنگام ثبت نام باشند و فریب آگهی‌های تقلبی در این زمینه را نخورند.

منبع : خبرگزاری فارس

ارسال دیدگاه